WAKA soFit - Strawberry Kiwi

Neohodnoceno
 
VOLNÁ ŽIVNOST Efekt lupa
 
 • 1 z 5

Oblíbená kombinace sladkých jahod a šťavnatého kiwi vás pohltí!

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Cena 114,88 Kč bez DPH
139 Kč
Značka WAKA
Kategorie Waka
 

waka banner

WAKA soFit je jednorázová elektronická cigareta, která nabízí maximální bohatost pomocí mesh cívky 2.0. Každý potah je tak intenzivní a plný chuti. 400mAh kobaltová baterie zajišťuje dlouhou výdrž. Navíc, WAKA soFit se pyšní duhově zářivými barvami, které nabízejí široké spektrum barevných odstínů a moderní design. S až 700 potahy v jednom zařízení si můžete užít dlouhé a uspokojivé vapování, které odpovídá vašim potřebám.

Optimalizací tvaru a struktury cívky a poréznosti bavlněného filtru se u nového typu projevuje mnohem hladší a bohatší chuť. Navíc došlo k vylepšení efektivity spotřeby e-liquidu, což umožňuje lépe využít jeho objem.

 • Obsah náplně: 2 ml
 • Obsah nikotinu: 18 mg/ml
 • Jednorázová elektronická cigareta, až na 700 potahů.
 • Aktivace potahem.
 • Není potřeba nabíjet.
 • Žádné potíže, žádné starosti.
 • Perfektní chuť.

 

Jednorázové elektronické cigarety značky WAKA byly vytvořeny skupinou vapingových nadšenců, kteří mají vášeň pro design a chuť. Design elektronických cigaret WAKA umožňuje sebevyjádření. Vysoce kvalitní jednorázové cigarety WAKA vyjadřují individualitu a prolamují zaběhnuté zvyklosti díky elegantnímu barevnému schématu a skvělé chuti.

Víme, že jedna příchuť nesedí všem. Proto společnost WAKA důsledně testuje různé příchutě po celém světě a zajišťuje, aby si každý mohl skvěle vybrat podle své konkrétní chuti.

"FREE YOUR MIND"

Prémiový e-liquid prošel všemi příslušnými zdravotními normami pro toxické látky a 15 bezpečnostními testy. 5vrstvý obal a nano-potah zajišťují, že nedochází k úniku tekutiny. Špičková cívka z organické bavlny plus 9W vysokovýkonné napětí vytváří extra bohatou a autentickou chuť. Každá příchuť je přísně testována. Všechny příchutě jsou doladěny k perfektnímu zážitku.

 

PŘÍRUČKA UŽIVATELE

Skladování a používání

Produkt skladujte na chladném, suchém a tmavém místě a při pokojové teplotě (21-25 °C / 70-77 °F). Pro dosažení optimální kvality se doporučuje použít tento produkt do 15 dnů od otevření. Kvalita kapaliny a její použití podléhají podmínkám prostředí, včetně tlaku vzduchu a teploty. Kapalina se skládá z několika přísad, které jsou citlivé na změny teploty, tlaku a dalších podmínek prostředí. Mělo by se s ní zacházet opatrně, aby se zabránilo úniku nebo změnám kvality. Tento produkt by měl být používán v rozmezí 15- 30 °C/59-86 °F pro optimální kvalitu. Pokud byl tento výrobek vystaven extrémnímu teplu nebo chladu, doporučuje se jej před použitím uvést na pokojovou teplotu.

Kontraindikace a zvláštní rizikové skupiny

 • Tento výrobek není určen k použití osobami, které nikdy nekouřily ani nepoužívaly nikotinové výrobky nebo které již přestaly používat jakékoli tabákové nebo nikotinové výrobky.
 • Produkty WAKA by neměli používat:
  • Děti a dospívající.
  • Těhotné nebo kojící ženy (nikotin může způsobit vrozené vady nebo poškození reprodukčního systému).
  • Jedinci s nestabilními srdečními chorobami, těžkou hypertenzí, cukrovkou, poruchou plic, rakovinou nebo srdečními a cévními chorobami.
  • Jedinci s anamnézou ezofagitidy, hiátové kýly nebo gastroezofageální refluxní choroby (GERD).
  • Osoby se zvláštními alergiemi mohou po použití zaznamenat alergickou reakci nebo nepohodlí. Pokud trpíte alergiemi, poraďte se před použitím tohoto přípravku se svým lékařem.

Možné nežádoucí účinky

 • Možné nežádoucí účinky mohou zahrnovat: podráždění úst a krku, kašel, zvýšený odpor dýchacích cest, bolest na hrudi, zvýšený krevní tlak, zvýšený srdeční tep, zvracení, nevolnost, bolest hlavy, závratě bolest žaludku.
 • Pokud zaznamenáte některý z výše uvedených nežádoucích účinků nebo jakékoli možné nežádoucí účinky, které nejsou uvedeny v této příručce, okamžitě přestaňte výrobek používat. Pokud nežádoucí účinky, které nejsou uvedeny v této příručce, okamžitě přestaňte výrobek používat. Pokud nežádoucí účinky přetrvávají i poté, co jste přestali přípravek používat, poraďte se se svým lékařem nebo zdravotníkem.

 

varovani všechno

Uchovávejte výrobek mimo dosah osob mladších 18 let.  

UFI: 2U50-70FA-S006-TVSN

Označení podle nařízení (ES) č. 1272/2008 (CLP)

Standardní věty o nebezpečnosti
► H301+H311 Toxický při požití a při styku s kůží.
► H332 Zdraví škodlivý při vdechování.

Pokyny pro bezpečné zacházení
► P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
► P301+P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
► P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.
► P304+P340 PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání.
► P501 Odstraňte obsah/obal na schváleném místě pro likvidaci odpadů v souladu s místními předpisy.

Složení:
► propan-1,2-diol; glycerol; niko- tin (ISO); 2-isopropyl-N,2,3-trimethylbu- tyramid; voda; benzoová kyselina; 2-ethyl-3-hydroxy-4-pyron; methyl-ci- nnamát; ethyl-butyrát; cis-hex-3-en-1-ol; dekan-4-olid; benzylalkohol; methyl-(3- -oxo-2-pentylcyklopentanacetát); iso- pentyl-acetát; triacetin; (Z)-hex-3-enyl-a- cetát; ethyl-hexanoát; ethyl-(2-methyl- butyrát); 2,6-dimethylhept-5-enal.

Podobné produkty

Hmotnost 0.033 kg
Obsah 2 ml
Obsah nikotinu 1,55 hm.%
Počet potažení Až 700
Kapacita baterie 400 mAh
Dávka nikotinu na vdechnutí 0,05143 mg
Obsah balení 1x jednorázová e-cigareta
Celkový obsah nikotinu v zařízení 36 mg
EAN 6942108405889
Velkoobchodní balení po 10-ti kusech
Technologie Mesh Coil
Síla nikotinu 18 mg/ml
Výkon 8 W
Odpor 1,2 Ω
Napětí 2,4 V - 3,2 V
Velikost balení 140 x 20 x 40 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: