ELF BAR V2

elfbar v2

Elf Bar 600 V2 je vylepšený model nejoblíbenější ,,jednorázovky´´ na světě, který se prezentuje elegantním celokovovým tělem baterie, inovativním propojením vestvěné cartridge s baterií, MTL vapováním a hlavně novou Mesh spirálkou QUAQ. Vestavěná Cartridge o objemu 2ml disponuje liquidem SALT o síle nikotinu 20mg.

Proč jí zařadit do prodeje a pro koho je vhodná?

Elf Bar 600 V2 se prezentuje elegantním celokovovým tělem baterie, které zaručí větší odolnost zařízení a modernější design.

Inovativním propojením vestavěné cartridge s baterií, MTL vapováním a hlavně novou Mesh Coil spirálou QUAQ, která kombinuje ultra jemnou síťovinu s vysoce absorpční bavlnou. Jejíž hlavní předností je mnohem větší odpařovací plocha pro e-liquid. Díky které je chuť Elf Baru V2 razantně intentzivnější a prokreslenosti příchutě oproti předchůdci ELF Bar V1.

QUAQ CELL baterie poskytuje konzistentní výstup bez poklesu napětí a zajišťuje čisté a plynule jemnější vapování od prvního do posledního potáhnutí. A to není vše, díky přímému propojení baterie na elektroniku vydrží baterie mnohem déle.

Celkově je V2 technologicky nejpokročilejší jednorázová cigareta do jejíž výroby již nezasahuje lidský faktor, který by mohl způsobovat náhodné selhání způsobená nekonzistentní kvalitou výroby, můžeme tedy očekávat téměř nulové reklamace.

Elektronická cigareta se dá jednodušeji rozebrat a recyklovat.

Elf Bar 600 V2 pro nás připravilo nové příchutě, které budeme postupně přidávat na náš e-shop.

 

 

No entries found...